176

Маестро може залишитися без фестивалю в Голландії


Маестро Валерій Гергієв може позбутися фестивалю в Голландії за те, що порівняв геїв з педофілами.

Маестро може залишитися без фестивалю в Голландії

 «Гергієв-фестиваль» під загрозою. Влада голландського міста на дамбі річки Роттер планують порадитися і вирішити - чи фінансувати подію маестро. Так раніше гаряче улюблений в Нідерландах, Валерій Гергієв ризикуює перетворитися на антигероя. Голландський телеканал Rijnmond повідомляє про те, що міські чиновники Роттердама сумніваються в доцільності фінансування фестивалю людини, яка посміла сказати «таке» про людей з нетрадиційною орієнтацією.

Гергієв, зайнята людина, в свій час, не вдаючись у подробиці закону «про пропаганду нетрадиційних відносин серед неповнолітніх», заявив в інтерв'ю газеті " Volksrant " наступне:
- У Росії ми робимо все , щоб захистити дітей від педофілів. Цей закон не про гомосексуалізм , а проти педофілії.

Ці слова зачепили почуття багатьох жителів Роттердама, а також чиновників. Тепер в муніципалітеті зберуть спеціальну нараду для розгляду цього питання.

З 1996 року Валерій Гергієв очолював Роттердамський філармонічний оркестр і до 2008 року залишався його головним диригентом. З того ж 96-го проводиться і «Гергієв -фестиваль» - музичний форум, де звучать кращі твори світових композиторів.

Але необережні слова маестро поставили торжество класичної музики під загрозу. Без грошей міста Гергієву не обійтися. У 2013 році, фестиваль пройшов у вересні, допомога міста склала майже 12 мільйонів рублів, а в 2012 в два рази більше.

Маестро на цю новину поки ніяк не відреагував. Офіційних заяв немає, а прес-секретар великого диригента не приймає дзвінки.

Прес-служба Національго ЛГБТ Порталу

Джерело: kp.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти