74

The Economist назвав Уругвай країною року через гей-шлюби і марихуану


Журнал The Economist вперше у своїй історії вирішив оголосити країну року - нею стала Уругвай. Повідомлення про це з'явилося на сайті видання.

The Economist назвав Уругвай країною року через гей-шлюби і марихуану

Редакція The Economist пояснила, що вибрала Уругвай як країну року, оскільки там легалізовані одностатеві шлюби, а також виробництво, продаж і споживання марихуани. Як відзначає видання, легалізація гей- шлюбів - це «прогресивна міра, яка без всяких витрат у цілому робить людей щасливішими». У тому, що стосується легалізації марихуани, The Economist зазначив , що це нововведення дозволило владі країни зосередитися на більш важких злочинах і позбутися від шахраїв. «Якщо б інші країни пішли їх прикладу, і були б включені інші наркотики, це помітно зменшило б шкоду, яку вони наносять світу», - йдеться в статті.

Крім того, The Economist особливо відзначив і президента Уругваю - Хосе Мухіка ( José Mujica). Видання заявило, що напрочуд скромний як для президента - живе в небагатому будинку, їздить на роботу на Volkswagen Beetle і літає економ-класом. «Скромний, але ліберальний і веселий, Уругвай - наша країна року» , - пише The Economist.

Британський журнал The Economist виходить з 1843 року. Тираж видання складає півтора мільйона примірників на тиждень. The Economist відомий своїми провокаційними обкладинками: на одній з них, наприклад, Володимир Путін разом з іншими світовими лідерами був поміщений в пекло. Вибрати ж країну року видання вирішило, як мовиться в редакційному матеріалі, «щоб змістити баланс з індивідуума на колектив, і з зневіри на радість».

Прес-служба Націоанальго ЛГБТ Порталу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти