91

ЛГБТ портал заявляє: Ми проти втручання в приватне життя громадян


Вчора мережею Інтернет поширилось відео з нібито відомим українським журналістом. Ми переконані, що такий «злив інформації» безпосередньо пов'язаний з суспільно-політичною діяльністю цього журналіста та є спробою дискредитувати його насамперед в очах союзників по Євромайдану.

ЛГБТ портал заявляє: Ми проти втручання в приватне життя громадян

Національний ЛГБТ портал офіційно заявляє – брудні й примітивні політичні технології є неприпустимими в сучасній демократичній державі та мають викликати лише відразу.

Публікація відео такого характеру викликає у нас огиду та нерозуміння. Аутінг[i], зроблений в «кращих» традиціях спецслужб сусідньої держави, є неприпустимим. В державі, де панує верховенство права, за публікацію фото/відео з приватного життя людини, публічний аутінг, має наступати юридична відповідальність.

Право людини на приватне життя є абсолютним, порушення цих прав є неприпустимим і повинно строго каратися законом. Відповідно до Конституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його особисте життя.

Команда Національного порталу публічно засуджує такі дії та наголошує на необхідності розслідування та покарання осіб, що здійснили цей злочин, порушивши Конституцію України та особистий простір публічної особи і журналіста.

Ми заявляємо, що такі методи дискредитації є неетичними щодо опонентів.

Національний ЛГБТ-портал проти публічного аутінгу, ми вважаємо, що ніхто не має право втручатись в особисте життя та засуджувати або насміхатись над сексуальною орієнтацією громадянина. В європейському суспільстві це неприпустимо.

Ми проти експлуатації високого рівня гомофобії та негативних стереотипів щодо ЛГБТ.

Ми закликаємо:

1)   Владу України – провести розслідування цього випадку та покарати винних в скоєнні злочину.

2)   Громадян Украйни – утриматись від поширення це відео. Нагадуємо, що поширення порнографічних матеріалів, незалежно від мети, є кримінальним злочином.

3)    Правозахисників, журналістів, громадських і політичних діячів – однозначно засудити такі методи дискредитації і залякування публічних осіб та виступити зі словами підтримки на адресу журналіста, адже завтра це може трапитись з кожним із них.

 Команда Національного ЛГБТ порталу.


[i] Аутінг – публічне викриття сексуальної орієнтації особи без її згоди.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти