27

Клюєв заявив, що по дискримінації знайдено компроміс для ЄС


"Для переходу до наступного етапу плану зі спрощення візового режиму між Україною та Євросоюзом необхідно прийняти ще два закони", - Клюєв.

Клюєв заявив, що по дискримінації знайдено компроміс для ЄС

Для переходу до наступного етапу плану зі спрощення візового режиму між Україною та Євросоюзом необхідно прийняти ще два закони.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Андрій Клюєв в інтерв'ю кореспондентам телеканалу ARD і газети "Берлінер Цайтунг" (Німеччина), повідомляє його прес-служба.

"У нас залишилося два питання, які ми повинні найближчим часом вирішити. Перший – це зміни до законодавства про боротьбу з корупцією. Ці зміни вже готові й вони вже подані у Верховну Раду. Друге – ми знайшли компроміс у питанні про дискримінацію", - заявив Клюєв.

"Ми вже узгодили цей варіант із комісією Євросоюзу. Сподіваюся, цей законопроект також можна буде розглянути в парламенті десь до середини лютого", - зазначив секретар РНБО України.

На його думку, кардинальне спрощення з боку ЄС візового режиму для України має додати значний імпульс процесу її євроінтеграції.

Джерело: Українська правда

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти