126

Гей-татусі отримали свій власний сайт


Більше шести мільйонів американських дітей і дорослих мають батьків, які є геєми, лесбійками, бісексуалами чи транссексуалами, за даними The Williams Institute. Прийняття цього факту стало звичайним явищем. І зараз такі батьки хочуть об’єднатися, для цього був створений веб-сайт.

Гей-татусі отримали свій власний сайт

GayDadSwag.com - новий сайт мета якого, започаткувати громадський рух за «гей-батьків, членів їх сімей і прихильників по всьому світу.»

Зараз сайт, не містить великої матеріальної бази, оскільки його тільки запустили. В майбутньому там будуть великі колекції фотографій і відео домашнього побуту сімей з батьками чоловіками.

«Портал буде підтримувати нові та оригінальні проекти, партнерські відносини із зацікавленими організаціями, мобілізаційні проекти на підтримки з боку ЛГБТ союзників, ми прагнемо розширити можливості гей сімей у всьому світі. Ми хочемо об'єднати всіх людей незалежно від орієнтації», сказав засновники сайту в заяві. «GayDadSwag забезпечує позитивне онлайн середовище для обміну інформацією, що дозволяє відкритися один одному в житті».

Jeffrey Hartinger є письменником і живе в Нью-Йорку. Відвідайте його сайт або підпишіться на його твітер @BuffaloGuyInNYC.

Прес-служба Національго ЛГБТ Порталу за матеріалами advocate.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти