113

Нью-Йорк і Канада - найпопулярніші напрями американського ЛГБТ-туризму


За 2013 ринок ЛГБТ-подорожей заради відпочинку виріс на 5%, тоді як бізнес-туризм продовжує скорочуватися

Нью-Йорк і Канада - найпопулярніші напрями американського ЛГБТ-туризму

Нью-Йорк очолив список найбільш популярних напрямків внутрішнього туризму ЛГБТ-мандрівників, в той час як Канада стала для американських сексменшин найпопулярнішим закордонним напрямком.

Дослідження, проведене "Community Marketing Inc", виявило, що американські туристи, які є геями, лесбіянками і бисексуалами, люблять проводити свої відпустки в сонячних краях, але також не забувають про "культуру, мистецтво і спадщину".

Сучасні гомосексуальні мандрівники воліють мати бездротову мережу wifi в готелях, де вони зупиняються. Згідно з дослідженням, для 70 % людей це важливо.

У 2013 році ринок ЛГБТ-туризму з метою відпочинку виріс на 5 %, тоді як ринок бізнес-подорожей продовжує скорочуватися, як і в минулі роки.

Нью-Йорк зберігає за собою перший рядок рейтингу найбільш відвідуваних гомосексуалами місць в США. Друге місце розділили між собою Чикаго і Сан-Франциско. Значний потік ЛГБТ-туристів також відзначений в Лос-Анджелесі (включаючи Західний Голівуд), Лас- Вегасі і Вашингтоні.

Канада виявилася поза конкуренцією серед міжнародних напрямків. За нею йдуть Англія, Франція, Мексика та Іспанія.

У категорії "медовий місяць" найпопулярнішим вибором американських сексменшин виявилися Гаваї.

ЛГБТ-батьки зізнаються, що "дружній по відношенню до дітей готель" є для них більш важливим фактором, ніж "готель, дружній по відношенню до гомосексуалів", хоча обидва моменти відіграють істотну роль.

Заходи гей-прайдів продовжують виконувати важливу мотивуючу роль в ЛГБТ-туризмі. При цьому молоді представники ЛГБТ-спільноти навіть більш схильні їздити в інші міста для участі в гей-прайдах, ніж дорослі.

Цього року участь у щорічному дослідженні взяли 3,100 респондентів, що мешкають в США і відповідали на питання в листопаді.

Джерело: gayrussia.eu

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти