211

Правоохоронці взялися за соратників Тесака


У Москві порушено кримінальну справу за екстремістської статтею проти 16-річного засновника руху «Оккупай-геронтофіляй» Пилипа Разінского.

Правоохоронці взялися за соратників Тесака

У четвер вранці столична поліція нагрянула з обшуками в будинок до одного з найбільш одіозних соратників Максима Марцинкевича ( Тесак ), засновнику руху «Оккупай - геронтофіляй» 16-річного Філіпа Разинского. Він став фігурантом кримінальної справи за ст. 282 КК («Поширення ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності»). Разинский відомий своїми неоднозначними акціями: разом з соратниками він влаштовував полювання на підлітків, яких підозрював у гомосексуалізмі, знущався над ними, записуючи все це на на камеру і потім викладаючи ролики в мережу.

Обшуки пройшли рано вранці в четвер, 26 грудня, в квартирі Разінского на заході Москви. Сам активіст повідомив про це в соціальних мережах.

«У мене обшуки, мене заарештували, - написав Разинский. - Порушили справу за 282 статтею. Зараз везуть на Новокузнецьку (там розташовується прокуратура Москви і столичне підрозділ Слідчого комітету.)».

Туди ж разом з поліцейськими і Разинской поїхав і його батько. Друзі засновника «Оккупай - геронтофіляй» припустили, що кримінальна справа може бути пов'язана з іншою справо , яку було порушено стосовно Максима Марцинкевича.

- Я разом з Філіпом ходив на рейди, але нічого незаконного ми не робили. Несподівано о шость ранку до Пилипа прийшли поліцейські, - розповів Віталій, один Разінского. - Думаю, що все це пов'язано зі справою Максима Марцинкевича.

Сам Разинский заявив, що поки не буде займатися своїм проектом.

- Я зараз перебуваю під підпискою про невиїзд і підпискою про нерозголошення. Я думаю, що все це пов'язано з Тесаком: спочатку проти нього завели справу, а через кілька тижнів - вже щодо мене, - повідомив Разинский. - Зараз я точно призупиню діяльність у русі «Оккупай - геронтофіляй». розберуся з проблемами. Потім подивимося, але я схиляюся до того, щоб повністю припинити роботу в проекті.

Тесак поки ніяк не відреагував на обшуки у свого приятеля, а адвокат Марцинкевича виявився недоступний для коментарів.

Філіп Разинский був одним з найбільш активних помічників Тесака, коли той зайнявся полюванням на педофілів під вивіскою руху «Оккупай - педофіляй». Разинский створив свій власний рух - «Оккупай - геронтофіляй» , активісти якого полювали на підлітків, які нібито мають гомосексуальні нахили. Піймавши «підозрюваного», Разинский і його соратники знущалися над ним на камеру, часто доводячи до нервового зриву, після чого викладали ролики в Мережу.

Батьки підлітків і правозахисники вже неодноразово зверталися в поліцію з проханням припинити акції «Оккупай - геронтофіляй», однак жодної реакції на їхні заяви не було.

У серпні цього року член Ради Федерації Костянтин Добринін попросив Слідчий комітет і Генпрокуратуру РФ перевірити діяльність спільноти «Оккупай - геронтофіляй».

«Вчиняючи на підлітка моральний тиск, вони змушували його зізнатися в тому, що він гей. Після чого Разинский в прямій формі спонукає неповнолітнього до дій сексуального характеру, шантажуючи його розміщенням відзнятого стосовно підлітка відеоматеріалу в мережі інтернет» , - йшлося у запиті Добриніна.

Нагадаємо, що 13 грудня Кунцевський районний суд на прохання слідства заочно заарештував скандально відомого націоналіста і лідера руху «Оккупай - педофіляй» Максима Марцинкевича. Незадовго до цього проти нього порушили кримінальну справу за «екстремізм» ст. 282КК і оголосили його в міжнародний розшук. Підставою для переслідування Марцинкевича стали розміщені в інтернеті націоналістичні відеоролики з його участю.

Націоналіст, передбачаючи переслідування, виїхав на Кубу.

Марцинкевич вважає, що слідчий СКР, що веде його справу, мстить йому за викриття борцями з педофілами свого приятеля Андрія Камінова - заступника голови служби судових приставів по Підмосков'ї. У зверненні Тесак повідомив, що не збирається повертатися до Росії, а буде «кататися по Латинській Америці» і продовжувати свою діяльність через мережу.

Джерело: tguy.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти