95

Сім'я Тома Дейлі показала свою підтримку веселковими різдвяними подарунками


Сім'я та друзі Тома Дейлі використали Різдво, як чудова можливість, щоб показати свою підтримку Олімпійського пірнальника.

Сім'я Тома Дейлі показала свою підтримку веселковими різдвяними подарунками

Британський олімпійський стрибун у воду Том Дейлі, недавно зізнався у своїх відносинах з чоловіком, опублікував у своєму блозі різдвяну фотографію, на якій він зображений в райдужному фартусі з написом "Гей- ікона" і в райдужних шкарпетках.

На фотографії він позує разом з найкращою подругою і колишньою однокласницею Софі Лі , яка першою дізналася про сексуальну орієнтацію Дейлі. На фото вона позує у фартусі у вигляді британського прапора.

Також він виклав фото свого подарунка з веселковою стрічкою і написав: "Запуск теми на сьогодні ха-ха ... дякую тітонька Марі: P"

Шкарпетки на Томе Дейлі придумані лауреатом премії " Оскар " за сценарій фільму "Харві Мілк" Дастіном Ленсом Блеком , який, як припускають журналісти , і є тим самим чоловіком , який підкорив серце Дейлі.

19 -річний стрибун у воду заявив про свою бісексуальність у відеоролику , опублікованому на порталі YouTube раніше в грудні . Відразу після цього з'явилися чутки про те , що він зустрічається з 39 -річним Блеком. Жоден з них до цих пір не підтвердив і не спростував інформацію, що з'явилася

За матеріалами: independent.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти