131

Британські консерватори завоювали симпатії геїв


Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон різко збільшив популярність Консервативної партії серед геїв, публічно підтримавши одностатеві шлюби.

Британські консерватори завоювали симпатії геїв

Згідно з опитуванням, проведеним PinkNews серед ЛГБТ, якби вибори до британського парламенту відбулися вже завтра, за Торі (Консервативна Партія)   проголосували 30% респондентів. У 2010 році, коли проводилося аналогічне опитування, цей показник дорівнював 11%.

При цьому 64% респондентів заявили, що тепер Консервативна партія подобається їм «небагато» або «набагато » більше, ніж до заяви Кемерона.

Сам консерватор Кемерон після свого заклику до легалізації одностатевих шлюбів став серед геїв і лесбіянок популярнішим, ніж ліберал-демократ Нік Глегг і лідера, який традиційно підтримує ЛГБТ, лейборист Ед Мілібенд. 47% опитаних сказали, що воліли б його в якості прем'єр-міністра.

Влітку цього року британська королева Єлизавета II схвалила законопроект, який легалізує одностатеві шлюби на території Англії та Уельсу. Ініціатором цього виступив Девід Кемерон. Раніше, закликаючи своїх колег по партії підтримати його, він апелював саме до традиційних цінностей. «Консерватори вірять в сімейні узи, і я підтримую одностатеві шлюби саме тому, що я консерватор», - говорив він.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти