318

"Европечь" або як далеко піде ЛГБТ?


Після заяви Івана Охлобистіна, російська лгбт-спільнота використовує все нові і нові методи для захисту власної гідності. Зараз вони докладають всіх зусиль для анти-піару "Евросети" і добивають покарання для Охлобистіна.

"Европечь" або як далеко піде ЛГБТ?

Іван Охлобистін, актор і креативний директор "Евросети", другий в списку найбільш високооплачуваних діячів російської кіноіндустрії за версією журналу  "Forbes", виступив з новими екстремістськими заявами на адресу гомосексуалів.

"Я б їх усіх живцем у пічку запхав. Це Содом і Гоморра, я як віруюча людина не можу до цього ставитися байдуже, це жива небезпека для мої дітей! ..", - Заявив він на творчій зустрічі в Новосибірську. Це й інші висловлювання, спрямовані проти ЛГБТ- громадян, були зустрінуті оплесками, як стверджує видання " НГС.НОВОСТІ".

У відповідь гей-організації Росії направили ряд звернень найбільшим виробникам мобільних телефонів та іншої електротехніки із закликом відмовитися від співпраці з компанією "Евросеть".

Листи направлені на офіційні адреси "Samsung", "Sony", " Apple" та інших. Гей-активісти та правозахисники незадоволені мовчанням керівництв "Евросети" у відповідь на звернення коаліції ЛГБТ-організацій Росії. Координація бойкоту "Евросети" здійснюється через групу на майданчику "ВКонтакте" під назвою "Европечь".

Офіційні сторінки "Евросети" в соціальних мережах "ВКонтакте" і " Фейсбуці " на вечір 3 січня 2013 були заповнені посланнями представників гей-спільноти. Сенс більшості з них зводиться до паралелей між заявами Охлобистіна та діяльністю нацистів зі знищення гомосексуалів в таборах в період Другої світової війни. Так, наприклад, символ "Евросети" жовтий пес зображений у нашийнику з фашистською свастикою. "Европечь. Є сотні інших салонів. Не фінансує фашизм ...", портрети Геббельса "сусідять" із зображеннями Охлобистіна, " Европечь " - православний Дахау "і так далі.

Ці та інші коментарі перемежовуються гомофобним закликами і гаслами на підтримку риторики ненависті з вуст Охлобистіна. Принаймні, останні три дні їх модерація не здійснювалась. Втім, що критикують компанію повідомлення були видалені з її блогу в мережі "ВКонтакте " увечері 3 січня, а слідом закрита можливість залишати коментарі ...

Зараз триває збір підписів під петицією з вимогою притягнути Охлобистіна до кримінальної відповідальності. Необхідно зібрати 10000 підписів, на вечір 4 січня 2014 зібрано близько 7855.

"Ми, представники  ЛГБТ, а також співчуваючі, вважаємо заяву Охлобистіна принижуючою гідність і розпалюючою ненависть проти представників сексуальних меншин і вимагаємо притягнути Охлобистіна до кримінальної відповідальності за статтею 282 глави 29 КК РФ ... Висловлювання Охлобистіна було процитовано в ряді великих і широко читаних ЗМІ і може бути сприйнято, як заклик до прояву насильницьких дій щодо сексуальних меншин ... " , - йдеться в тексті петиції.

Прес-служба Національго ЛГБТ-порталу Україна за матеріалми gay.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти