103

Володимир Познер про Івана Охлобистіна


Володимир Познер про Івана Охлобистіна: «Він або нацист за своїми переконаннями, або релігійний фанатик - що не краще»

Володимир Познер про Івана Охлобистіна

Зовсім недавно близько 20 російських ЛГБТ-організацій оголосили бойкот компанії "Евросеть" у зв'язку з висловлюваннями її креативного директора Івана Охлобистіна.

Як передають ЗМІ, на творчому вечорі, що пройшов у Новосибірську, він заявив наступне: "Я б їх усіх живцем у пічку запхав. Це Содом і Гоморра, я як віруюча людина не можу до цього ставитися байдуже, це жива небезпека моїм дітям". Через деякий час Охлобистін опублікував відкритий лист президента з проханням повернути кримінальне покарання за гомосексуальні стосунки.

Редактори проекту "SQueer" вийшли на зв'язок з відомим журналістом і телеведучим Володимиром Володимировичем Познером і поцікавилися, що він думає з приводу цієї історії.

В.В.Познер: "Я вважаю , що це або висловлювання релігійного фанатика , а всякий фанатизм чреватий найнебезпечнішими , важкими речами , або це висловлювання фашистського людини , оскільки у фашистській Німеччині, зокрема , гомосексуалізм вважався злочином , і людей відправляли в концтабори та газові камери. Так що з приводу такого висловлювання людини, яка називає себе віруючим , можна сказати , що він або нацист за своїми переконаннями , або релігійний фанатик - що не краще. "

"Що стосується способів боротьби з цим , я думаю , всі способи хороші, якщо тільки вони законні. У числі іншого це може бути і економічний тиск . Але не в тому сенсі , що воно може його змінити ... Я не думаю , що він раптом стане говорити інакше від того , що буде відчувати економічні неприємності. Але це дійсно ускладнить його життя , що цілком , на мій погляд , справедливо. це справедливий спосіб вираження свого обурення. "

Джерело: pozneronline.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти