202

Прем'єр-міністр Британії пишається футболістом-геєм


Футбольна і політична громадськість Європи продовжує аплодувати камінг-ауту колишнього футболіста збірної Німеччини. Нагадаємо, колишній футболіст збірної Німеччини з футболу Томас Гітцльшпергер заявив про те, що він є геєм.

Прем'єр-міністр Британії пишається футболістом-геєм

Футболіст заявив, що "в Англії, Німеччині та Італії немає проблем з тим, що ти гомосексуал, навіть у роздягальні". Футболіст додав, що його ніколи не критикували через орієнтацію.

Тим часом прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон висловив захоплення футболісту, що грав також за клуби англійської прем'єр-ліги.

- Як уболівальник клубу "Астон Вілла", я завжди захоплювався тим, що Томас Гітцльшпергер творив на полі, - написав у своєму Твіттер прем'єр-міністр про гравця, - Сьогодні я захоплююся ним ще більше. Дуже важливий сміливий вчинок.

Один з кращих футболістів Англії всіх часів Гарі Лінекер також висловив захоплення футболісту, за те, що він заявив пол те, ким він є.

- Щиро вітаю Хітцльспергера, захоплюся йогомужністю, він першим з футболістів, що грали в Англії, сміливо зізнався, - написав Лінекер, який часто критикує Росію, у своєму Твіттері. - Це людина, яка, сподіваюся, стала прикладом для інших людей.

Колишній партнер Томаса по збірній Німеччини Лукас Подольські також назвав вчинок Хітцльшпергер хоробрим. «Хоробре і вірне рішення. Респект Томасу Гітцльшпергеру. Його визнання важливий для нашого часу».

Також німецька канцлерка Ангела Меркель схвалила рішення колишнього гравця національної збірної з футболу Томаса відкрито заявити про свою гомосексуальність, йдеться в матеріалі, опублікованому в німецькій газеті Die Zeit.

Прес-служба Національного ЛГБТ-порталу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти