139

З сережками і нігтями - проти «антигейского» закону Росії


Фігуристка Ешлі Вагнер заявила, що вважає за можливе їх використання, для того аби виступити проти "закону про пропаганду"

З сережками і нігтями - проти «антигейского» закону Росії

 Дворазова чемпіонка США з фігурного катання Ешлі Вагнер, на яку покладають великі надії на майбутній Олімпіаді, заявила, що, перебуваючи в Сочі, вона «обов'язково» буде виступати проти російського закону про заборону «пропаганди гомосексуалізму».

Фігуристка сказала, що, можливо, під час змагань буде носити сережки в райдужних тонах і фарбувати нігті такими ж кольорами.

«Завдяки цьому, Олімпіада може відкрити нову сторінку в історії», - заявила 22-річна Вагнер в інтерв'ю газеті USA Today після тренування в Клубі фігурного катання в Бостоні.

Вагнер не вагалася ні секунди, відповідаючи на питання, чи буде вона говорити про російський закон на своїх прес-конференціях на Олімпіаді в Сочі.

«Звичайно ж, - сказала вона. - У мене дуже чітка позиція з цього приводу, а я ніколи не приховую свою думку. Я просто кажу, що думаю, а це те, про що я не можу мовчати. Це моя думка, і я збираюся його озвучити».

Однак спочатку Вагнер належить забезпечити собі місце в олімпійській збірній США на чемпіонаті країни з фігурного катання, який відкривається в Бостоні в четвер. Фахівці, втім, не сумніваються в її успіху.

За словами Вагнер, вона була сповнена натхнення, дізнавшись, що президент Барак Обама включив в офіційну делегацію США на церемонії відкриття і закриття Олімпіади відкритих геїв: легендарну тенісистку Біллі Джин Кінг, олімпійського чемпіона з фігурного катання Брайана Бойтано та дворазового призера Олімпійських ігор хокеїстки Кейтлін Кейхоу.

«Я дуже пишаюся тим, що представлятиму країну, яка займає чітку позицію, - сказала вона. - Мене хвилювало, що ми йдемо від питання, і ніхто не хоче заступитися за мої почуття, почуття багатьох людей. Але тепер, коли ми відправляємо на Олімпіаду таку чудову делегацію, мені здається, ми отримали додаткову відкриту підтримку в боротьбі проти антигейского закону, і я дуже цьому рада».

Джерело: Голос Америки

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти