235

Акція на захист ЛГБТ за планом провокаторів повинна дискредитувати Євромайдан


Акція на Євромайдані, запланована «Ініціативною групою по захисту прав сексуальних меншин в Україні» на 11 січня, є провокацією. Про це заявив офіційний представник українського ЛГБТ-співтовариства, виконавчий директор Всеукраїнської благодійної організації «Точка опори» Богдан Глоба.

Акція на захист ЛГБТ за планом провокаторів повинна дискредитувати Євромайдан

«Ми не планували і не плануємо ніяких акцій на ЛГБТ-тематику в рамках Євромайдану саме тому, що розуміємо, ким і з якою метою вони будуть використані. Штучна «Акція на захист ЛГБТ» за планом організаторів провокації повинна дискредитувати Євромайдан в очах українців», – розповів пан Глоба.

Він також зазначив, що несумлінні політтехнологи знову намагаються експлуатувати негативні стереотипи щодо ЛГБТ, щоб перешкодити євроінтеграції України.

Богдан Глоба підкреслив, що «серія маніпуляцій з тематикою ЛГБТ може бути частиною «мультиходівки», кінцевою метою якої стане введення в Україні законодавства проти так званої «пропаганди гомосексуалізму" як це вже було зроблено в сусідній Росії».

Сьогодні на прес-конференції в Києві координатор «Ініціативної групи по захисту прав сексуальних меншин в Україні» Софія Гукова заявила, що представники секс-меншин збираються 11 січня прийти на Євромайдан, щоб своєю яскравістю привернути увагу.

«Ми просто хочемо привернути увагу. Влада чекає, поки все затихне. Люди вже втомилися, а ми хочемо просто внести яскравість», – сказала пані Гукова.

Вона повідомила, що попередньо заявили про бажання взяти участь в акції 50 осіб.

Провокація, такого типу відбувається не вперше. Як раніше повідомлялося, у листопаді в Києві відбувся гей парад безхатчинків.

Джерело: Незалежне Бюро Новин

Фото:  Тетяна Печончик [Центр інформації про права людини]

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти