309

Гей-тітушкам в клуби зась


Після проведення псевдогей-прайду 11 січня, учасники, які належали до ЛГБТ-спільноти, матимуть проблеми із потраплянням в найвідоміші гей-заклади столиці. Одним із ініціаторів такого рішення став арт-директор клубів «Pomada» і «AndyBar» Костянтин Гнатенко.

Гей-тітушкам в клуби зась

Така реакція була викликана тим, що проплачений, спекулятивний марш суперечив позиції офіційних ЛГБТ-спільнот і мав на меті дискредитувати Євромайдан. А з ним і численну гей-ком’юніті, яка була представлена 11 січня переодягненими лжегеями і тими, хто все ж належить до ЛГБТ і вирішив підзаробити грошей, відгукнувшись у соціальній мережі «ВКонтакте» прийти на «захист прав сексуальних меншин».

За інформацією з соцмережі «ВКонтакте» учасників підбирали на «обмежену кількість місць» за 150 -200$. Одним із міст, де проводився збір був Дніпропетровськ, звідки організований автобус привіз учасників, яким «організатори і меценати готові були надати фінансову допомогу і брали на себе всі транспортні видатки».

В коментарі ЛГБТ-порталу арт-директор найвідоміших столичних гей-клубів Костянтин Гнатенко зазначив: «Ми одностайно прийняли таке рішення і культурно попросили провокаторів залишити наші клуби. Людей, що "попались" на провокацію і все зрозуміли, просто застерегли від подібних акцій, зробили це прямісінько зі сцени! Провокатори, продажні псевдо-активісти повинні знати, що бути поруч з ними людям із гідністю, просто ОГИДНО!»

Максим Івануха, прес-служба Національного ЛГБТ-порталу України

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти