57

Twitter вміє змінювати сексуальну орієнтацію


Звичайний робочий ранок може принести цікаві сюрпризи. Доказано Twitter.

Twitter вміє змінювати сексуальну орієнтацію

Громадський активіст, правозахисник Павло Скала сьогодні зранку зі стрічки в твітері дізнався, що він – гомосексуал. Таку інформацію розповсюдили «чорні політтехнологи», сфотографувавши Павла  на акції «Ні провокаціям!», яка проходила поряд з акцією «фейкових» ЛГБТ активістів.

Зазначимо, як уже писав раніше Національний ЛГБТ портал, в суботу у Києві на Бессарабській площі відбулась акція фейкових ЛГБТ-активістів, які провели там танцювальний флеш-моб. Справжні ЛГБТ-активісти відхрестилися від цієї акції і назвали всіх її учасників «гей-тітушками».

Павло Скала, який працював у структурі міністерства внутрішніх справ до 2004р., перебував в цей час на Хрещатику і документував на фотоапарат цю акцію, в той же час сам потрапив в поле зору інших активістів. Але насправді він робив це:

Сьогодні ж були розповсюджені образливі картинки з фото громадського активіста, в якому Павла звинувачували в причетності до організації провокації.

Богдан Глоба, виконавчий директор ЛГБТ-організації «Точка опори» спростував цю інформацію, заявивши: «Ми дуже довго знаємо Павла Скалу, він відомий правозахисник і активіст, він завжди бере участь в різних громадських акціях, а в цьому випадку він документував провокативну акцію. Не слід записувати усіх, хто поважає і підтримує права людини для ЛГБТ до цієї меншини».

Зазначимо, що більшість видань, які поширили це не правдиве фото видалили його, а деякі видання навіть вибачились перед Павлом за дезінформацію. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти