91

В Нігерії геїв саджатимуть за грати на 14 років


Президент цієї країни особисто підписав закон, відповідно до якого «публічне розголошення одностатевих відносин» каратиметься позбавленням волі до 14 років.

В Нігерії геїв саджатимуть за грати на 14 років

З критикою даного рішення вже виступив держсекретар США Джон Керрі, який висловив глибоку схвильованість появою нового закону у Нігерії, який карає публічні заяви одностатевих відносин.

Президент Нігерії Гудлак Джонатан у понеділок підписав законопроект , який проголошує , що єдиний спосіб уникнення ув’язнення для нігерійців, які обирають гомосексуальний спосіб життя є відмова від своєї сексуальної орієнтації. Закон також ускладнить життя тим, хто буде виявлений з іншими представниками ЛГБТ в клубах або буде робити публічні заяви про одностатеві відносини.

"Окрім заборони одностатевих відносин, цей закон небезпечно обмежує свободу зібрань , об'єднань і вираження для всіх нігерійців ", - сказав Керрі в заяві 13 січня . "Крім того, це суперечить міжнародно- правовим зобов'язанням Нігерії і підриває демократичні реформи та захист прав людини, закріплені в Конституції, прийнятій у 1999 році. Люди в усьому світі заслуговують того , щоб жити в умовах свободи і рівності. Ніхто не повинен піддаватися насильству або дискримінації за те , ким він є, або кого він любить".

Максим Івануха, прес-центр Національного ЛГБТ-порталу України.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти