47

Безстрашний "регіонал" на різдвяні свята відвіз дітей "до геїв"


Депутата від Партії регіонів Олег Царьов, який є одним з головних антиєвропейців в партії, возив свою родину на відпочинок до Італії та Чехії.

Безстрашний "регіонал" на різдвяні свята відвіз дітей "до геїв"

Про це він розповів журналістам у Верховній Раді, повідомляє "Громадське телебачення".

"Цього року ми на машині поїхали до Чехії, були в Італії", - розповів він. Царьов також розповів, що раніше з сім'єю на велосипедах проїхав всі Альпи. Він погодився, що в Європі дороги кращі, "більше парків, велосипедних доріжок ", ніж у Росії, де він відпочивав торік.

Журналісти запитали Царьова, чи не боявся він везти своїх дітей до Європи, яка, як випливає зі слів регіоналів, занурена у кризу і де загострена проблема одностатевих союзів.

Він відповів, що геїв не боїться. "У мене немає жодного почуття небезпеки від геїв. Ні я, ні мої діти від геїв не страждаємо. У мене відчуття страху, може, трохи знижене, ніж у багатьох"

Як відомо, антигейская риторика останнім часом все більше проявляється в риториці Партії регіонів. Навіть прем'єр Микола Азаров вирішив, що для отримання безвізового режиму з ЄС необхідно прийнти закон про гей-шлюби. Цю інформацію було спроствона представниками ЄС в Україні.

Джерело: Fakty.ictv.ua

Левчук Тимур, прес-служба Національного ЛГБТ-порталу України.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти