303

«Родинний комітет Ставрополя» віднайшов гей-пропаганду в дитячому магазині


Місцева прокуратура звинуватила мережу дитячих магазинів "Катюша" в Ставрополі в пропаганді гомосексуалізму через нестандартні натяки гри «Фанти».

«Родинний комітет Ставрополя» віднайшов гей-пропаганду в дитячому магазині

Причиною перевірки закладу торгівлі стало звернення «Родинного комітету Ставрополя». Активісти організації заявили, що в одному з магазинів була придбана гра «Фанти» для дітей з непристойними завданнями.

Юрист даної організації розповів російським ЗМІ, що в даній грі учасникам необхідно було зображати одностатеві пари, зваблювати іншого учасника і грати роль в еротичному фільмі.

"Наявний в даній грі механізм може зробити негативний вплив на психосексуальний розвиток особистості підлітка. З високою часткою ймовірності може настати порушення статевої ідентичності з закріпленням аномальних стереотипів сексуальної поведінки ", - озвучила прокуратура краю висновки експертів. Прокурори також звернулися до колег в містах Ростов-на-Дону і Смоленськ: у першому місті зареєстрований бізнесмен, що поставляв "Катюші" цю гру, а в другому знаходиться підприємство-виробник.

На момент перевірки прокураторою магазинів, контроверсійна гра була вилучена з продажу.

Торговий дім "Катюша" – одна найбільших на півдні Росії роздрібних мереж, що нараховує 32 дитячих магазина в містах ПФО і Центральної Росії.

Джерело: www.newsru.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти