69

Іван Охлобистін пішов з «Евросети»


Актер Иван Охлобыстин, который недавно в открытом письме попросил Владимира Путина вернуть статью за мужеложство, заявил, что покинул пост креативного директора «Евросети».

Іван Охлобистін пішов з «Евросети»

 Про це він написав в своєму Twitter:

«З урахуванням безперервних погроз, провокацій і образ з боку содомітів стосовно моїх друзів, партнерів та їх сімей я таки наполіг на своєму звільнення з посту креативного директора "Евросети"», - пише Охлобистін.

«Близькі мені люди не повинні постраждати від моєї громадської позиції, від якої я ніколи не відмовлюся, - наполіг актор. - Содом і Гоморра повинні бути знищена! »

Глава «Евросети» Олександр Маліс назвав відхід Охлобистіна «особистим рішенням» актора. «Він повідомив, що вважає неможливим працювати в бізнесі і при цьому мати таку активну громадську позицію.

Іван Охлобистін став креативним директором «Евросети» наприкінці 2010 року. Він неодноразово з'являвся в рекламних роликах. Після скандалу в зв'язку з озвученим Охлобистіним бажанням «запхати геїв в піч» гендиректор «Евросети» Олександр Маліс публічно заступився за свого креативного директора, заявивши, що звільняти Охлобистіна не збирається, так як той «має повне право висловлювати свою точку зору».

ЛГБТ- активісти тим часом звернулися до компанії Apple з проханням «переглянути бізнес-проекти з "Евросетью" в світлі цих фактів і показати Apple як приклад соціально відповідальної корпорації, яка підтримує базові права людини». Тільки наприкінці минулого року генеральний директор компанії Тім Кук виступив в ООН з промовою на підтримку в тому числі прав геїв.

Джерело: slon.ru

Левчук Тимур, прес-служба Національного ЛГБТ-порталу України.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти