3051

Кріс Пайн закликав бойкотувати Сочі через дискримінацію ЛГБТ


Голлівудський актор Кріс Пайн, відомий за фільмами «Отже, війна», «Зірковий шлях» і «Джек Райан: Теорія хаосу» виступив із закликом зайняти більш рішучу позицію і бойкотувати Олімпійські ігри в Сочі, через заборону дискримінацію геїв в Росії, повідомляє британська газета The Guardian.

Кріс Пайн закликав бойкотувати Сочі через дискримінацію ЛГБТ

Кріс Пайн долучився до числа знаменитостей, які закликали владу США вжити заходів напередодні Олімпіади, в знак протесту проти утиску прав ЛГБТ.

«Я гадаю, ми маємо зробити більше, а ніж просто відправити гей-олімпійців до Росії. Те, що відбувається там стосовно прав геїв, надзвичайно жахливо », - цитує видання актора.

Гетеросексуал Кріс Пайн і відкритий гей Закарі Квінто

Як ми повідомляли раніше, двадцять сім нобелівських лауреатів написали відкритий лист президенту Росії Володимиру Путіну із закликом скасувати закон про заборону гей-пропаганди, що перетворив Росію в «центр міжнародного утиску геїв».

Напередодні президент РФ Володимир Путін заявив, що зимова Олімпіада в Сочі буде відбуватиметься у відповідності до Олімпійської хартії без дискримінації за будь-якою ознакою.

Джерело: theguardian.com/uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти