107

Права і свободи кожного українця під загрозою


16 січня 2014 року провладна більшість і позафракційні депутати з відвертими порушеннями процедур і законодавства проголосували декілька нормативно-правових актів, які викликали нечуваний резонанс як в Україні, так і за її межами.

Права і свободи кожного українця під загрозою

Мова йде про Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» та Закон «Про внесення змін до Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань»».

Зі слів усіх без винятку противників цих реформ, поправки до вже існуючих законів загрожують знищенню будь-яких громадянських свобод і ініціатив, перетворюючи країну в авторитарну диктатуру.

Громадський рух «Чесно» у відповідь підготував цікаву інфографіку, яка узагальнює усі прийняті норми і представляє, з якими перешкодами можуть стикнутись представники ЛГБТ-спільноти, як у повсякденному житті, так і на рівні офіційних чи неофіційних зібрань, угрупувань чи організацій.

Прес-служба Національного ЛГБТ порталу України

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти