74

В неділю відбудеться акція пам'яті жертв політичного терору


19 січня 2014 року о 16:00 на Михайлівській площі відбудеться вшанування пам'яті борців з дискримінацією - журналістки Анастасії Бабурової та правозахисника Станіслава Маркелова.

В неділю відбудеться акція пам'яті жертв політичного терору

Нагадаємо, що 19 січня 2009 року російські неонацисти, пов’язані з ультраправою прокремлівською організацією «Русский образ», вбили журналістку Анастасію Бабурову і правозахисника Станіслава Маркелова, борців з ксенофобією та дискримінацією. Відтоді дата набула міжнародного значення.

На даний момент у зв’язку із нещадним ігноруванням владними інституціями демократичних цінностей, дана акція набуває особливого значення. Авторитарні прийоми керівництва країни та активізація радикальних політичних сил, об'єднаних з вуличними неонацистами, зростання ксенофобії і авторитаризму та зухвалі прояви політичного терору - це те, що наближує Україну до найгірших проявів відсутності свободи слова і самовираження у Білорусії і РФ.

Дана акція – спосіб засвідчити свою прихильність демократичним, гуманістичним та антинацистським поглядам і закріпити їх в українському суспільстві.

Щорічна акція у Києві відбудеться вже в п’яте

Захід проходитиме без жодної організаційної символіки і прапорів. Організатори закликають приходити зі свічками.

Прес-служба Національного ЛГБТ-порталу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти