130

За «пропаганду гомосексуалізму» проголосувати ненаважились


За інформацією джерела з апарату ВРУ, вчорашнє скандальне голосування оминуло питання так званої «пропаганди гомосексуалізму» через провал фейкового гей-маршу 11 січня.

За «пропаганду гомосексуалізму» проголосувати ненаважились

Під час вчорашнього голосування поправок до «Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян», були проголосовані різноманітні норми, які звужують права і свободи громадян і зокрема недержавних громадських організацій, які у випадку підписання законопроекту змушені будуть називатись «іноземними агентами». Так як це зараз є в сусідній РФ.

Нагадаємо, що 11 січня на Бессарабській площі була проведена провокація у вигляді гей-параду, задля того, аби дискредитувати Євромайдан і справжню ЛГБТ-спільноту. На проплаченій акції були помічені провокатори, яких підготовлені євромайданівці зустріли без агресії.

Провал цієї акції став наслідком того, що питання «пропаганди гомосексуалізму» залишилось проігнорованим нардепами на вчорашньому засіданні, де відбулося голосування за нормативно-правові акти, які в багатьох деталях дублюють російське законодавство.

Прес-служба Національного ЛГБТ-порталу України

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти