220

У Вірменії нетерпимість привела до самогубства 19-річного хлопця


Правозахисна організація "Нефес" звернулася в міністерство внутрішніх справ Вірменії у зв'язку з випадками насильства і дискримінації щодо підлітків-геїв, які привели до суїциду одного і побиття родиною другого.

У Вірменії нетерпимість привела до самогубства 19-річного хлопця

Як зазначає агентство Вірменія Сьогодні, в першому випадку 19-ти річний молодий чоловік не виніс дискримінації і глузувань з боку родини, і покінчив життя самогубством.

Другий випадок стосується насильства над підлітком. 1 -ти річного хлопця жорстоко згвалтували вісім чоловік, знявши все, що відбувається на відео, після чого почали шантажувати юнака. Хлопець, не маючи можливості виплатити необхідну суму не зміг "викупити відео", після чого насильники виклали відео в Інтернет. Коли відео побачили родичі хлопця, його жорсткого побили. Після цього інформації про місцезнаходження хлопця не надходила.

Правозахисники відзначають, що факти насильства з причини сексуальної орієнтації у Вірменії стають не рідкісним випадком, в той час, як влада країни не вживає ніяких дій для зміни ситуації.

Джерело: Gaybe.net

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти