134

Під час естафети олімпійського вогню затримали гей-активіста


Чоловік, який розгорнув райдужний прапор під час естафети Олімпійського вогню в Росії, був затриманий і доставлений у відділення міліції в суботу, повідомляє Associated Press.

Під час естафети олімпійського вогню затримали гей-активіста

Пізніше чоловік був ідентифікований як Павєл Лебедєв, ЛГБТ-активіст із Воронежа, який протестував в своєму рідному місті, розташованому в декількох сотнях кілометрів на північ від Сочі.

Фотографії його акції були розміщені в групі «Альянс гетеросексуалов за равноправие ЛГБТ», яка є в соціальній мережі «ВКонтакте».

Репортери , яким вдалось поспілкуватись із Лебєдєвим по телефону процитували його звернення з поліцейського відділку: «Гостинність Ігор тут суперечить основним принципам Олімпіади , яка проголошує толерантність".

У січні минулого року на Лебедєва був також скоєний напад під час акції протесту, яку він організував проти закону щодо "гей-пропаганди».

Як відомо, у червні 2013 року, президент Росії Володимир Путін підписав закон, що забороняє пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин щодо неповнолітніх. Цей крок спровокував широке обурення на міжнародному рівні. Указом Президент спочатку заборонив усі мітинги в Сочі з 7 січня по 21 березня. Але в результаті зворотньої реакції, російська влада заявила, що протести на сочинській Олімпіаді, яка триватиме до 23 лютого можуть бути дозволені лише в спеціально відведених місцях, які затвердять правоохоронці заздалегідь.

Джерело: http://www.gaystarnews.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти