715

В гей-порно оцифрують презервативи


Зростаюча тенденція гей-порно студій на вироблення фільмів без презервативів стала настільки поширеною, що великі учасники ринку теж почали почали стрибати на підніжку цього поїзда.

В гей-порно оцифрують презервативи

Нещодавно один із найзатятіших прихильників використання презервативів Майкл Лукас заявив про вихід першого фільму на своїй студії, де актори знімалися без презервативів, таким чином розкривши їх ВІЛ-статус. І ось цими днями гей-порно конгломерат Falcon Studios оголосив, що в новій картині "California Dreamin 1" презервативів теж не буде - їх приберуть з кадру "цифровим способом".

Режисер " California Dreamin 1 " Тоні Дімарко пояснив, чому він зважився вдатися до комп'ютерної графіки: "Цим фільмом я хотів показати суть гей -порно 70 - 80 -х років, коли життя здавалося безтурботним і невимушеним. Дотримуючись цієї концепції, я розумів, що в кадрі не повинно бути видно презервативів. І хоча у всіх сценах актори використовували захист, опісля цього цифровим способом ми створили видимість "незахищеного сексу".

«Falcon Studios» довгий час була одним з лідерів серед прихильників використання презервативів в індустрії. Хоча варто відзначити, що Falcon володіє однією з найбільших колекцій "вінтажного "гей -порно з небезпечним сексом , але фільми продаються з попереджувальним написом - "епоха до презервативів".

Джерело: www.queerty.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти