149

Путін: у мене з геями товариські відносини


Президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю оглядачу BBC Ендрю Марру розповів, що у нього товариські стосунки з геями.

Путін: у мене з геями товариські відносини

Ендрю Марр поцікавився у Володимира Путіна, чи дійсно ставлення до секс-меншин на Заході і в Росії принципово відрізняється? Чи вважає сам Путін, що геями народжуються, а не стають, і як він особисто ставиться до закону про заборону гей-пропаганди.

"Я не зможу відповісти на частину вашого запитання з приводу того, що люди народжуються чи стають гомосексуалістами. Кваліфікованої відповіді я просто не зможу дати", - з посмішкою відповів російський президент.

"Жодної дискримінації" щодо геїв

"Звертаю вашу увагу на те, що в Росії немає кримінальної відповідальності за нетрадиційну орієнтацію на відміну від понад третини держав світу. В 70 країнах світу передбачена кримінальна відповідальність за гомосексуалізм. В 7 країнах світу передбачена смертна кара", - зазначив він серйозніше.

Щодо нового закону, Путін наголосив, що мова йде про заборону пропаганди гомосексуалізму. "І не тільки гомосексуалізму, але і зловживань щодо дітей. Але це нічого спільного не має з переслідуванням самих людей через їхню сексуальну орієнтацію. Це дві великі різниці, як у нас кажуть".

Як здається пану Путіну, закон, ухвалений в Росії, "нікого не зачіпає" .

Володимир Путін також зазначив, що "жодних побоювань для людей цієї нетрадиційної орієнтації, які збираються приїхати як гості або учасники Олімпіади, немає".

"Люди нетрадиційної орієнтації не можуть почувати себе у нас людьми другого сорту, бо вони ніяк не дискримінуються".

Джерело: BBC

Левчук Тимур, прес-служба Національного ЛГБТ-порталу України

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти