300

Де Ніро представив фільм про батька-бісексуала


Кіноактор Роберт Де Ніро показав художні полотна свого покійного батька - відомого американського абстракціоніста. Роботи митця виставлені в галереї «Жулі Нестор» в місті Парк-Сіті в штаті Юта. У цей час тут проходить кінофестиваль «Санденс», де Роберт Де Ніро також демонструє документальний фільм, який був знятий про його батька. Фільм називається «Згадуючи художника Роберта Де Ніро-старшого».

Де Ніро представив фільм про батька-бісексуала

«Спочатку я просто мав намір зняти документальний фільм про мого батька. Просто фільм для сім'ї, для моїх дітей і онуків. Я просто хотів зібрати докупи всі кадри, всі відеозаписи за його участю, які у нас були. Я намагався зібрати людей, які були знайомі з ним і розпитати їх про батька. Я зібрав багато інтерв'ю зі спогадами про нього. А потім цим фільмом зацікавився канал «HBO» і я дуже радий цьому». - говорить двічі лауреат премії «Оскар».

Як відомо з біографічних джерел Де Ніро-батько у 1942 році одружився на Вірджинії Адмірал, яка також вивчала живопис, і пара переїхала до Нью-Йорку. Хоча згодом Де Ніро обрав гомосексуальний шлях, в той момент він залишався бісексуалом. Не розповівши Вірджинії про свої гомосексуальні досліди, він став її коханцем.

У серпні 1943 року у пари народився син Роберт, але шлюб Роберта-старшого і Вірджинії закінчився зовсім скоро. Батько і син підтримували близькі стосунки до самої смерті художника у віці 71 року в 1993 році.

Телевізійна прем'єра 40-хвилинної стрічки "Згадуючи художника Роберта Де Ніро" відбудеться влітку на "HBO".

Джерело: www.hollywoodreporter.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти