167

Паління + вагітність = ЛГБТ?


Дік Свааб, нейробіолог із Амстердаму, пов’язує явище стресу і боротьби з ним з народженням ЛГБТ-дітей.

Паління + вагітність = ЛГБТ?

Стрес може мати різні форми. Це може бути емоційний стрес, або він може бути хімічний. Куріння, алкоголь і наркотики, всі вони здатні піднімати рівень кортизолу у вагітних жінок. А це, в свою чергу, впливає на статеві гормони плоду. В результаті цього діти можуть народжуватись гомосексуальними, хоча це вимагає більш детального вивчення.

Свааб говорить у своїй книзі , названій «Ми є наші мізки» , що вживання наркотиків і алкоголю під час вагітності може призвести до зниження IQ дитини , приймання синтетичних гормонів або куріння під час вагітності може збільшити ймовірність того, що народиться лесбійка.

Він також стверджує, що наявність старших братів підвищує шанси на хлопчиків, народжених геями, тому що імунна система матері створює більше відповідей на чоловічі гормони з кожним сином , який народився.
«Наслідком вживання нікотину і амфетамінів під час пологів збільшує шанс народити лесбійку " - сказав Свааб «The Sunday Times» .

В свою чергу Бен Саммескіл, виконавчий директор правозахисної гей-організації «Stonewall» заперечує дане дослідження: «Там немає достатньо доказів, аби підтримати ідею, що спосіб життя матері змінює сексуальність дитини. Ми відчуваємо, що сексуальність, ймовірно, викликана генетичною схильністю, але наразі доказів немає, ніхто не може сказати так це чи інакше в кожному окремому випадку".

Джерело: www.ibtimes.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти