339

Благодійна спільнота ЛГБТ-батьків «Терго» випустила брошуру «Віра в наших сім’ях»


В цій брошурі батьки, родини і друзі ЛГБТ-людей розмовляють про віру, сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність.

Благодійна спільнота ЛГБТ-батьків «Терго» випустила брошуру «Віра в наших сім’ях»

«Віра в наших сім’ях» є брошурою, яка містить запитання та відповіді для геїв, лесбіянок, бісексуалів, трансгендерних людей, їх сімей та друзів, які надає громадська організація “Батьківська ініціатива Терго”, перша сімейна організація в Україні, члени якої є прихильниками цивільних прав геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів.

Ця брошура розкриває нам з середини світ ЛГБТ-людей і їх стосунків із рідними, у зовсім різних обставинах. Допомагає краще зрозуміти нестандартні ситуації і на прикладі чужого досвіду змушує змінити ставлення до питання ЛГБТ на лояльне і толерантне.

В книзі ви знайдете відповіді на питання, як приймати вашу гомосексуальну дитину або близьку людину, якщо ви віруючий. Адже протиставлення релігії і сексуальної ідентичності є одним із ключових бар’єрів на шляху прийняття ЛГБТ-людини такою, яка вона є.

«Терго» - це заснована на людських та сімейних цінностях cпівдружність батьків, родичів, з друзів лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів, які прагнуть об’єднуватись для відстоювання громадянських прав ЛГБТ. "Терго" була заснована в 2013 році матерями, батьками та друзями ЛГБТ.

Брошура доступна на офіційній сторінці спільноти ерго".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти