121

З фейсбуку - за грати


32-річний Мітчелл Тейлор потрапив до тюрми після того, як він написав близько 20-ти погрозливих і гомофобних повідомлень на сторінці відкритого гея, мера Сіетла, Еда Мюррея.

З фейсбуку - за грати

Найбільш тривожним було те, що в повідомленнях злочинець запрошував мера «зустрітись з Гарві Мілком», маючи на увазі знаменитого політика і ЛГБТ-активіста, який був убитий в Сан-франциско у 1978 році.

Але не лише гомофобними повідомлення відзначився Тейлор. Він також звертався до члена міської ради Сіетлу Кшами Савант з ненависною і насильницькою, сексистською риторикою. Він писав через Facebook їй, що феміністки мають бути «зґвалтованими і померти». Після цих повідомлень Савант зазначила, що була «схвильована за свою власну безпеку і своєї сім’ї».

Адвокат Тейлора стверджував, що його поведінка посилюється синдромом Аспергера, а клієнт в той час, коли писав повідомлення не вживав ліків. Також на даний момент Тейлор зізнався поліції, що він вважає написані повідомлення в фейсбуці образливими і що вони можуть бути розцінені, як погрози життю.

В даний час відбувається розслідування за двома пунктами звинувачення.

Джерело: www.queerty.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти