150

Елтон Джон бажає познайомити Путіна із російськими геями


22 січня Елтон Джон зробив публічну заяву про свої враження щодо впливу дискримінаційного законодавства в Росії.

Елтон Джон бажає познайомити Путіна із російськими геями

За два тижні до початку зимової Олімпіади в Сочі, позиція Росії, щодо так званої «пропаганди гомосексуалізму» залишається дуже суперечною.

У своєму зверненні Сер Елтон Джон вказує, що в момент свого останнього візиту у Москву в грудні 2013 року не відчував ворожості з боку росіян, а лише теплий прийом аудиторії.

Він зазначає, що під час візиту в столицю Росії мав зустріч із ЛГБТ-спільнотою. Сер Елтон хотів почути з перших вуст те, як змінилось життя російських ЛГБТ. І зрозумів, що внаслідок прийняття закону про так звану «пропаганду гомосексуалізму», гомофобія по суті була легітимізована і дозволила екстремістам зловживати основними правами людини.

Сер Елтон згадує жахливі історії, які йому розповіли московські представники ЛГБТ-спільноти, різного віку і статусу. Хтось отримував персональні погрози, інших – переслідували. Деякі організації, що інформували щодо ВІЛ/СНІД  гей-спільноту отримало тавро «пропагандистів гомосексуалізму» і були змушені припинити діяльність.

«Це було дуже цікаво для мене, так як іноземці як я, хто відвідує Росію не підпадає під дію цього закону (і президент Путін нещодавно підтвердив це), але зовсім інша історія, для тих, хто мешкає всередині цієї країни. Як Марія Максакова сказала своїм колегам, російським депутатам минулого місяця: «Ми бачимо вкрай негативні наслідки дії цього закону, і як результат зростання злочинів на грунті ненависті»», - говорить знаменитий британець.

Занепокоює Сера Елтона і той факт, що хоч Путін і вважає прийняття закону непровокаційним, всеодно ефект від нього сіє непорозуміння і невігластво.

Наприкінці свого звернення Сер Елтон Джон зазначив, що під час свого візиту до Москви бачив відкритих і добрих людей, які не мали жодної думки нав’язувати свою сексуальність іншим. А «пропагандистські» закони, з його особистого досвіду, є дуже небезпечними для російської ЛГБТ-спільноти і посіють розкол у суспільстві. Також Сер Елтон зазначив, що з приємністю міг би продемонструвати президенту РФ голоси тих, хто хоче бути почутим і хто, як і він, заслуговує на повагу і прихильне ставлення, так як це було під час його перебування у російській столиці.

Джерело: ejaf.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти