214

Чикаго, Амстердам і Санта-Фе названі найкращими гей-містами світу.


Гей-туристи назвали Чикаго накращим містом у 2013 році. Воно ледве випередило Ріо-де-Жанейро і Торонто. «Місто вітрів», як ще називають Чикаго отримало 22% у найбільшому інтерактивному голосуванні «Best of GayCities 2013» для гомосексуальних мандрівників. Цьогоріч кампанія проводилась під егідою American Airlines.

Чикаго, Амстердам і Санта-Фе названі найкращими гей-містами світу.

Серед інших переможців конкурсу є Відень, переможець в категорії «Концентрація культури" і Санта-Фе, яка стала великим сюрпризом у минулому році, отримавши визнання у категорії «Прихований скарб». Переможці були обрані не редакторами, а більше ніж 80 000 голосів.

«Ми з гордістю представляємо вибір реальних гомосексуальних туристів у щорічній премії", - сказав генеральний директор GayCities Скотт Гетц. "Аудиторія, яка брала участь у кампанії цього року була рекордно високою, довівши постійний інтерес  до ЛГБТ-мандрівок та прихильності до GayCities, щоб допомогти більш ніж 720 тис.  ЛГБТ-людям  відкрити для себе найкращі пункти призначення кожного місяця."

Знаменитий гей-мегаполіс Нью-Йорк переміг в трьох категоріях, серед них «Нічне життя нон-стоп» і «Столиця моди». Гей-мекка Заходу Сан-Франциско перемогла у номінації «Утопічний прайд».

"Best of GayCities 2013" також представляє динаміку рівності шлюбів у трьох нових номінаціях: «Світова шлюбна гей-мекка» (переміг Амстердам), «Американська шлюбна гей-мекка» (Сан-Франциско) і «Найгарячіший медовий місяць» (Санторіні).

Джерело: www.gaycities.com/best-of-2013/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти