74

Активіст Алексєєв оплатив перший в історії Росії федеральний штраф за гей-пропаганду


Відомий гей-активіст Ніколай Алексєєв в четвер, 23 січня, оплатив в Архангельську перший в історії Росії адміністративний штраф, виписаний йому за порушення федерального закону про заборону ЛГБТ-пропаганди серед неповнолітніх. Алексєєв також заявив, що має намір оскаржити федеральний закон про заборону гей-пропаганди в Конституційному суді РФ і Європейському суді з прав людини.

Активіст Алексєєв оплатив перший в історії Росії федеральний штраф за гей-пропаганду

«Як законослухняний громадянин, я тільки що оплатив перший в історії Росії штраф за пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх по федеральному закону, прийнятому в червні минулого року. Тепер справа про пропаганду піде в КС РФ і ЄСПЛ. І , повірте мені , російська скарбниця заплатить мені набагато більше » , - написав гей-активіст в Twitter.

Напередодні Жовтневий районний суд Архангельська відхилив апеляційні скарги Ніколая Алексєєва та Ярослава Євтушенка на вердикти світового суду, який визнав їх винними в гей- пропаганді під час одиночних пікетів в Архангельську.

За словами Ніколая Алексєєва, в найближчі дні він має намір оскаржити федеральний закон про заборону гей- пропаганди в Конституційному суді РФ і Європейському суді з прав людини, де вже цього року будуть розглянуті скарги гей- активістів на російські регіональні закони про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх . 

Джерело: www.mr7.ru/articles/97759/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти