155

Секс заборонять взагалі


У Держдумі довго думали, як, з одного боку, заспокоїти Захід, обурений скандальним законом про заборону гей-пропаганди, а, з іншого боку, не скасовувати сам закон. І ось 24 січня поспішно (адже наближається Олімпіада) був внесений міжфракційний законопроект, що передбачає введення заборони на пропаганду серед неповнолітніх будь-яких сексуальних відносин. Авторами ініціативи виступила група депутатів "Єдиної Росії", ЛДПР і КПРФ.

Секс заборонять взагалі

Зараз стаття 5 закону "Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку" забороняє поширення серед неповнолітніх інформації, що заперечує сімейні цінності, що пропагує нетрадиційні сексуальні відносини і формує неповагу до батьків. Пропоновані поправки замінюють слова "пропагує нетрадиційні сексуальні відносини" словами "пропагує пріоритет сексуальних відносин".

У пояснювальній записці до документа пропонується визнати шкідливою інформацію, яка пропагує сексуальних відносин на шкоду  сімейним цінностям, духовного та інтелектуального розвитку. Як повідомляє ІТАР- ТАСС, на думку авторів законопроекту, розширити дію статті необхідно через "проблему, яка в останні роки поширилася по всій Російській Федерації". "Цією проблемою є підвищення сексуальної активності серед підлітків одночасно з пониженням віку підлітків, які вступають у сексуальні відносини".

Крім того, депутати хочуть внести зміни до статті 6.21 КоАП РФ, що забороняє "пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх". Законопроект пропонує розширити дію статті та ввести покарання за пропаганду сексу серед дітей. Покарання за порушення закону пропонується залишити тим же, що й за гей- пропаганду.

Ініціатор закону про гей- пропаганди Олена Мізуліна 23 січня з'явилася в Женеві на сесії Комітету з прав дитини ООН на обговоренні офіційного звіту РФ.

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти