234

В Сочі геїв більше, а ніж в інших містах Росії


27 січня мер міста Сочі Анатолій Пахомов приймав у себе в гостях знімальну групу BBC. Британські журналісти не забули торкнутися питання дії закону про гей-пропаганду. Відповідь була несподіваною.

В Сочі геїв більше, а ніж в інших містах Росії

Мер Пахомов не знітився і сказав журналістам, що проблеми гей-пропаганди у його місті немає. І з його слів саме тому, що в Сочі зовсім немає геїв: «Це не прийнято на Кавказі, де ми живемо. У нашому місті їх немає».

Російський телеканал "Дождь" обговорив це питання з Андрієм Танічевим, співвласником сочинського гей-клубу «Кабаре Маяк». 

На запитання, чи є геї в олімпійському місті, Танічев сказав наступне:

"Я думаю, їх більше, ніж у будь-якому іншому російському місті. Відсоток просто вище, ніж в інших містах, оскільки історично сюди приїздило дуже багато геїв відпочивати, згодом вони залишалися тут жити. Я думаю, він (авт. - Мер Сочі) прекрасно знає, що в Сочі багато геїв, починаючи з його адміністрації. Природно, він в курсі, що в Сочі є гей-клуби, більше того, один гей-клуб знаходиться поруч з його будинком.Коли він задавав питання нашому керуючому, чи існують в місті гей-організації, на сьогоднішній день їх не існує. Всі цікавляться гей-життям, оскільки все-таки багато спортсменів їдуть нетрадиційної орієнтації, і багато журналістів навіть дивувалися тому, що в Сочі існують гей-клуби. Наприклад, CNN до останнього були впевнені, що за нашою адресою буде щось інше. Ми існуємо як гей-клуб 10 років, а геї в цьому місці збираються з 70-х років, незважаючи на закон, який існував в Радянському Союзі."

Джерело: tvrain.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти