128

Деякі одностатеві пари зможуть одружитися у Британії вже 13 березня


КИЇВ. 28 січня. УНН. Деякі одностатеві пари, які захочуть скористатися прийнятим в минулому році законом про легалізацію гей-шлюбів в Англії та Уельсі, зможуть зробити це раніше, ніж планувалося, з 13 березня, повідомляють іноземні ЗМІ.

Деякі одностатеві пари зможуть одружитися у Британії вже 13 березня

Коли закон був прийнятий і отримав королівську санкцію, влада заявляла, що відповідно до документа гей-шлюби почнуть реєструватися не раніше літа 2014 року. Це пояснювалося необхідністю вирішити ряд проблем, пов'язаних з документацією і приведенням закону відповідно з іншими діючими в країні нормативними актами. Потім було оголошено, що перші одностатеві шлюби будуть укладені 29 березня. Тепер повідомляють, що деякі пари зможуть зробити це і раніше. Правда, не всі, а ті, де один з партнерів невиліковно хворий.

Те ж саме відбувалося у Великобританії і після того, як тут були узаконені цивільні одностатеві партнерства. Так, 5 грудня 2005 Метью Рош і Крістофер Кремп оформили союз - на 15 днів раніше, ніж інші одностатеві пари. Рош страждав невиліковним захворюванням. Спеціально для них був скасований так званий "період очікування". Наступного дня після церемонії Рош помер.

Нагадаємо, що законопроект про легалізацію гей-шлюбів знаходиться зараз на розгляді парламенту Шотландії - самої автономної частини Сполученого Королівства. Фінальне голосування по цьому документу відбудеться 4 лютого.

Джерело: УНН

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти