1076

Кернес закликав Портнікова до камін-ауту


Відомий український журналіст Мустафа Найем поспілкувався із мером Харкова Генадієм Кернесом, який левову частину інтерв'ю присвятив гомофобним висловам в бік українського журналіста Віталія Портнікова.

Кернес закликав Портнікова до камін-ауту

В процесі спілкування пан Кернес часто ухилявся від прямої відповіді, ставлячи в незручне становище Найема. Коли мова зайшла про європейські цінності, градоначальник Харкова почав задавати запитання самомому інтерв'юеру:

"Ви працювали з Портніковим? Він гей? У Вас в середовищі журналістів багато геїв?" 

На ці запитання Найем не став відповідати, і зазначив, що Кернес опускає питання "нижче плінтуса, нижче пояса". Після цього гострослівний мер Харкова вкотре висловився за всіх жителів України:

"Ви запитали про європейські цінності. Я, зокрема, Вам кажу і Ви зараз це визнали, що питання пов'язані з ЛГБТ, які мала приймати Верховна Рада, це теж ті європейські цінності, які з точки зору моралі для наших людей, для народу України в переважній більшості неприйнятні".

Найем у свою відповідь згадав про депутата ВР, мажоритарницю із Київського району в місті Харків, Ірину Бережну, яка ініціювала парламентські слухання, де було підняте питання ЛГБТ в контексті перспектив безвізового режиму між Україною та ЄС.

Для Кернеса це не стало аргументом і він продовжив гомофобну риторику, згадуючи про Портнікова при кожній вдалій нагоді: "Чи можна гея-Портнікова виправити? От просто, щоб він перестав займатися тим, чим він займається?"

На закид Найема, чи не принижує цими словами мер Харкова жителів першої столиці України Кернес відповів: "А чому така людина як Портніков виступає зі сцени Майдану і тисячам людей розповідає якою є влада і як треба жити. Нехай він розповість спершу правду. А ми говоримо, що люди, які прагнуть у владу, нехай вони спочатку розкажуть про себе І коли люди, скажуть, що ти підходиш нам як лідер... Має рацію Портніков, через те, що він займається гомосексуалізмом?".

Генадій Кернес не вперше апелює до прав ЛГБТ. Раніше завдяки його діяльності, відомий харківський гей-клуб "Драйв" змінив своє розташування.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти