950

Освідчення в коханні гей-пари завойовує мережу


В інтернеті набуває популярності відео, на якому в найкращих романтичних традиціях бойфренди із Лос-Анджелесу Лукас Бейн и Девід Девора стали молодятами однієї магічної ночі в кінці 2013 року, з допомогою зірки фільму «Крок вперед» Брайана Эвігана і групи запрошених танцюристів.

Освідчення в коханні гей-пари завойовує мережу

Тепер щаслива пара розповсюджує їх найкращу мить щастя на відео в мережі інтернет.

Lucas and David from LUCAS and DAVID on Vimeo.

Підготовкою свята займався Лукас, який тримав все в таємниці від Девіда.Лукас поділився своїми враженнями щодо танцюристів, які допомагали створювати незабутній настрій: «Вони всі професіонали і зробили це безкоштовно, тільки тому, що вони добрі люди, які хотіли бути частиною чогось, що вони вважали буде дійсно особливим»

Лукас і Девід вперше побачили одне одного в тренажерному залі, але наважились познайомитись лише в соціальній мережі «Facebook». З тих пір вони стали нерозлучними.

В день пропозиції руки і серця Девід мав день народження, яке випало на середу. З його слів, так як це була середина тижня він не розраховував навіть на вечірку: «Однак, коли він (авт. – Лукас) зав'язав мені очі після обіду, я знав, що щось трапиться. Я подумав, що ми збираємось зустріти кілька друзів на десерт. Хіба я знав, що моє життя ось-ось зміниться!»

«Моєю першою думкою було те, що я потрапив на реаліті-шоу. Серйозно. Це все так було професійно організовано! Я був переповнений величезною кількістю емоцій, моє серце наповнилось до країв вдячністю і любов’ю. Лукас був схожий на ангела там. Це безумовно найчарівніший спогад мого життя»,- поділився враженнями Девід після події.

Джерело: instinctmagazine.com/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти