105

"Лебединим озером" по гомофобії


Артисти балету і активісти Amnesty International представили сцену з «Лебединого озера» Чайковського і доставили петицію в російське посольство в Лондоні, на знак протесту проти російського закону щодо гей-пропаганди.

"Лебединим озером" по гомофобії

Чотири балетних танцюриста приєдналися до активістів Amnesty International у Великобританії задля того, аби опротестувати закон про "гей пропаганду" біля посольства Росії в Лондоні. Незважаючи на дощ, танцюристи виконали сцену з балету «Лебедине озеро», авторства видатного російського композитора-гея Петра Ілліча Чайковського. Потім група віднесла петицію, підписану 15 тис. активістів з проханням, до президента Володимира Путіна, "покласти край його нападу на свободу вираження думок і прав геїв в Росії."  

Сьогодні в Москві, глава Amnesty International у Великобританії Кейт Аллен разом з іншими главами відділень Amnesty International доставить глобальну петицію з 330 тис. підписів. Лондонський протест відбувався, аби зосередити увагу на ситуації з правами людини в РФ напередодні проведення зимових Олімпійських ігор, які розпочинаються наступного тижня в Сочі.

Джерело: www.advocate.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти