281

"Горбата гора" з успіхом пройшла на сцені Королівського театру в Мадриді


Фільм про кохання двох ковбоїв-геїв "Горбата гора" отримав нове втілення - в ​​музиці. Прем'єра однойменної опери англійською мовою відбулася 28 січня о Мадриді. Театральні критики високо оцінили нову постановку.

"Горбата гора" з успіхом пройшла на сцені Королівського театру в Мадриді

Трагічна історія кохання Енніса і Джека в опері розказана канадським баритоном Деніелом Окулітчем і американським тенором Томасом Рендлом.

За час спектаклю змінюються три різні декорації. Перша - безмежні гірські пейзажі, серед яких вперше зустрічаються два ковбоя. Друга сцена відображає рутинні домашні справи, життя чоловіків, яке їх зовсім не влаштовує. Третя декорація відповідає кульмінацію опери - арії Енніса дель Мара з його визнанням в любові до Джеку Твісту. 

"В основі опери трагічна історія забороненого кохання, - говорить американський композитор Чарльз Уорінен, лауреат Пулітцерівської премії в галузі музики. - У цьому випадку ми маємо справу з двома чоловіками, які бажають вступити у відносини, які в той час були заборонені суспільством ".

За словами композитора, під час роботи над оперою його "більше цікавили глибинні людські проблеми, що існують між двома персонажами, ніж створення опери як заяви про права геїв. Я не хотів, щоб про цю оперу думали як про ідеологічну або пропагандистську постановку. Але якщо вона допоможе боротьбі за рівні права, буде дуже добре ", - зазначив Уорінен.

Оперу "Горбата гора" можна подивитися в королівському театрі в Мадриді до 11 лютого.

Джерело: www.gay.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти