268

Олімпійські камін-аути: хто зі спортсменів в Сочі відкритий ЛГБТ?


За декілька днів до старту зимової олімпіади ми згадаємо тих спортсменів, хто перебуватиме в Сочі в якості відкритого ЛГБТ. Цьогоріч це 5 жінок.

Олімпійські камін-аути: хто зі спортсменів в Сочі відкритий ЛГБТ?

Цікаво, що на останній літній Олімпіаді йшлося про 25 спортсменів ЛГБТ (з них один тренер). Можливо тому, що Лондон є набагато безпечнішим місцем для секс-меншин, а ніж Сочі і ніхто не бажає стати жертвою провокацій.

Отже, 5 ЛГБТ-жінок, які виступатимуть на зимових Олімпійських іграх:

Беллі Брокхофф (Австралія)

Коли в Росії був прийнятий закон про так звану "гей-пропаганду" камін-аут здійснила австралійська сноубордистка: "Я хочу бути гордою за те, ким я є і гордитися тією роботою, завдяки якій я потрапила на Олімпійські ігри і не мати жодного відношення до даного закону", - сказала Брокхофф минулого року.

З того часу вона заявляла, що австралійський комітет підтримував її подорож на Ігри, хоча й не рекомендував розмахуватич веселковим прапором всюди. Зараз, коли вона на стадії фінальної підготовки до виступів в Сочі, Брокхофф заявила: "Після того як я виступлю, я готова розірвати його (авт. - Путіна) зад. Я не почуваюсь щасливою і є безліч інших олімпійців, які є не щасливими також".

Анастасія Буксіс (Канада)

Спортсменка не була в камін-ауті на минулих зимових Іграх в Ванкувері (2010), але після того, як в Росії була узаконена гомофобія, вона заявила, що є гордою через те, що є лесбійкою:
«Беручи до уваги все те, що зараз відбувається в Росії, я б ніколи не стала закликати людей приховувати те, хто вони є насправді. Я щаслива, що зробила це без примусу».

Буксіс, яка змагалася в 2010 році на зимовій Олімпіаді у Ванкувері, виросла в Калгарі, місці проведення зимових Олімпійських ігор 1988 року. Вона розповіла, що дорослішала на хвилі Олімпійських ігор, які надихнули її батьків дати їй можливість розпочати займатися ковзанярським спортом. На Канадському національному чемпіонаті вона встановила цьогоріч свій персональний рекорд.

Санне Ван Керкхоф (Нідерланди)

Шорт-трекістка була учасницею попередньої Олімпіади у Ванкувері і змагалась в команді збірної Нідерландів в жіночій естафеті. Після Ванкуверу Ван Керкхоф закріпила своє місце в нідерландській команді, яка з 2011 року чотири роки поспіль вигравала золото чемпіонату Європи, а минулого року - золото Чемпіонату світу. Вона є частиною нідерландської команди, відібраної до участі в естафеті на 3 тис. метрів.

Барбара Єзершек (Словенія)

На зимових Олімпійських іграх 2010 року, лижниця Барбара Йезершек змагалися в 10 км. і 15 км.перегонах, а також в естафеті 4x5 км. В Сочі вона також представлятиме Словенію на схилах.

Ірен Вюст (Нідерланди)

Ковзанярка Ірен Вюст виграла золото для Нідерландів в 2010 році в жіночій дистанції на 1500 м. у віці 23 роки, а чотири роки до того вона отримала своє перше олімпійське золото на Іграх в Турині, на відстані 3000 метрів. Тепер вона готова знову вибороти золото для команди Нідерландів у п'яти дисциплінах.

Вюст перебувала в гомосексуальних стосунках зі спортсменкою Санне ван Керкхоф (згаданою вище). З березня 2013 року зустрічалася з хлопцем.

Джерело: www.advocate.com/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти