206

Ізраїльська соціальна мережа для геїв Moovz шукає представника в Україні


Ізраїльська соціальна мережа для геїв Moovz планує вийти на ринок України. Про це повідомив засновник соцмережі Ліав Еліаш. У даним момент керівництво збирається зайнятися пошуком офіційного представника свого бренду в Україні, який займався б просуванням сайту в уанеті. За допомогою цих кроків у Moovz сподіваються збільшити частку української аудиторії.

Ізраїльська соціальна мережа для геїв Moovz шукає представника в Україні

До ідеї розвиватися в нашій країні ізраїльську соцмережа для геїв підштовхнула популярність українського танцювального колективу, який часто звинувачують у пропаганді гомосексуалізму. «Нещодавно ми провели у себе на сайті трансляцію живого виступу української танцювальної групи Kazaky, що складається з чоловіків. Трансляцію дивилося більше двох тисяч користувачів», - заявив Еліаш.

Також Moovz шукатиме представника в Росії - незважаючи на те, що там агресивно налаштовані по відношенню до людей нетрадиційної орієнтації. Поки, за словами Еліаша, частка російських користувачів Moovz в загальній аудиторії соцмережі «не настільки велика», але це планують виправити активним локальним промоушеном.

Moovz був запущений в середині січня і позиціонується себе, як «соцмережа для геїв по всьому світі, що об'єднує людей зі схожими поглядами і інтересами». За даними компанії, з моменту запуску користувачі надіслали понад 5,5млн повідомлень і створили близько 8,5 млн «подій». На сьогоднішній день сайт працює на дев'яти мовах і доступний як на десктопі, так і на мобільних платформах iOS і Android. Поки російської та української версій сайту немає. Ймовірно, вони з'являться з офіційним виходом Moovz на локальні ринки.

Джерело: ain.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти