237

Фінський плавець Арі-Пекка Ліукконен здійснив камін-аут


Фінський олімпійський плавець Арі-Пекка Ліукконен, здійснив камін-аут у відповідь на придушення прав геїв у Росії.

Фінський плавець Арі-Пекка Ліукконен здійснив камін-аут

"Я хочу приєднатися до дискусії у зв'язку з Сочі, так як це сумний факт, що російський гей-закон негативно впливає на життя молодих людей і порушує права людини в цілому", - Арі-Пекка сказав фінському національному телеканалу YLE в програмі "Спорт Weekend " вчора.

Ліукконен, який у 2012 році брав участь Олімпійських іграх, сказав, що він вчинив камін-аут саме зараз, тому що питання замовчується фінськими спортивними ЗМІ. Він також описав те, як складно було бути наодинці із власним "я":
"Я завжди мав концентруватись на тому, що я можу говорити і що залишити недосказаним".

"Сподіваюся, що в майбутньому сексуальна орієнтація спортсмена або будь-якої іншого людини не буде новиною, - сказав Ліукконен.

Ліукконен у камін-ауті з власною родиною та близькими друзями, а своїм товаришам по команді сказав про себе минулого тижня. Він сказав, що в той час як деякі з них були здивовані, всі інші підтримали і закликали його говорити про російський закон публічно.

Ліукконен, на сьогодні найвідоміший фінський спортсмен-чоловік, який здійснив камін-аут і продовжує активно виступати. Плавець сподівається, що зможе надалі повністю зосередитися на спорті. Він має на меті виграти запливи на літніх Олімпійських іграх в Ріо-Де-Жанейро. 

Джерело: www.outsports.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти