139

Гей-пара в Сенегалі потрапила за грати за "протиприродню поведінку"


Двоє геїв в західноафриканській країні були засуджені за кримінальним звинуваченням і засуджені до шести місяців тюремного ув'язнення за «неприродній акт" після того, як сусіди підтвердили властям, що вони жили разом.

Гей-пара в Сенегалі потрапила за грати за "протиприродню поведінку"

Посилаючись на кримінальний кодекс африканської країни, суддя засудив двох чоловіків до шести місяців тюремного ув'язнення, після того, як вони зізналися у п'ятницю, що між ними відбувся сексуальний контакт, повідомляє агентство Associated Press.

Сусіди розповіли властям, що пара проживала в столиці Сенегалу - Дакарі. Хоча засудження рідко застосовується в таких випадках, кримінальна відповідальність за "невластивий або неприродній акт з особою своєї ж статі" може загрожувати покаранням до п'яти років і $ 3000 штрафом .

Президент Сенегалу, Макі Салл, стверджує, що його країна терпима до одностатевих стосунків, незважаючи на результати опитування. Соціологічні дослідження говорять, що в африканських країнах, які криміналізують гомосексуалізм, більше 90 відсотків громадян говорять, що геям не місце в суспільстві.

Салл стверджував, що Сенегал є "дуже толерантною країною, яка не дискримінує ", хоча і це та країна, де "як і раніше не готові декриміналізувати гомосексуалізм".

Його заява була зроблена у відповідь на зауваження, зроблені президентом США Бараком Обамою 27 червня 2013 року під час візиту в Сенегал.

"Коли справа доходить до того, як держава ставиться до людей, як закон ставиться до людей, я вважаю, що кожен має бути рівним", - сказав Обама на прес -конференції в західноафриканській країні. 

Джерело: www.advocate.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти