199

В Росії неповнолітню поставили на облік за гей-пропаганду


Закон про гей-пропаганду проти неповнолітніх вперше торкнувся самих неповнолітніх. У Брянській області ученицю 9 класу комісія у справах неповнолітніх поставила на облік, звинувативши підлітка в тому, що та поширює протизаконну інформацію серед однолітків.

В Росії неповнолітню поставили на облік за гей-пропаганду

"В ході профілактичної роботи виявлена ​​учениця дев'ятого класу школи, яка відкрито визнає себе особою нетрадиційної сексуальної орієнтації» , - це текст з протоколу, який винесла комісія у справах неповнолітніх брянській учениці 9 класу після профілактичної бесіди, яка проводилася по якійсь скарзі.

Закон про гей-пропаганд спрямований на дорослих , які ведуть гей- пропаганду серед неповнолітніх , а що робити з самими неповнолітніми , які відкрито оголошують себе сексуальними меншинами і відкрито говорять про це в своєму середовищі , тобто серед школярів , система ще не знає.

Депутат Законодавчих зборів Санкт -Петербургу Віталій Мілонов прокоментував ситуацію: " При розладі ідентифікації особи повинні використовуватися фахівці , психологи , може бути , фахівці правоохоронної діяльності . А дільничний рекомендації щодо психологічної допомоги не повинен видавати."

За інформацією телеканалу "Дождь" на одному з форумів ЛГБТ-спільноти , де проводила час брянська школярка, був присутній чоловік, який відомий учасникам ЛГБТ-спільноти в інтернеті як затятий борець проти геїв і лесбіянок. Вивчивши сторінку дівчинки, він скористався особистими даними і подзвонив спочатку батькам учениці, а після цього повідомив школі про те, що в їхньому закладі присутня особа нетрадиційної орієнтації, назвавши ім'я та прізвище дівчинки. Школа ініціювала приїзд комісії, яка вирішила провести профілактичну бесіду з ученицею, в ході якої вона відкрито визнала себе лесбіянкою. Дорослі та слухняні чиновники зіткнулися з таким вперше, і начебто б застосувати закон про гей-пропаганди потрібно, але особа, що порушує цей пункт, - неповнолітня, тому комісія з усією строгістю провела перевірку, чи не намагалася учениця когось згвалтувати, і після цього внесли запис до постанови : «Фізичних дій, що посягають на статеву недоторканість неповнолітніх, не здійснює». Тобто, якщо не робить, значить і справи немає, але на облік поставили. 

Джерело: tvrain.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти