442

ЛГБТ закликають McDonald's і Coca-Cola відмовитися від Олімпіади


За два дні до старту Олімпійських ігор у Сочі борці за права геїв мають намір провести акції протесту по всьому світу проти російських законів про "гей-пропаганду".

ЛГБТ закликають McDonald's і Coca-Cola відмовитися від Олімпіади

Таким чином учасники протестів хочуть звернути увагу міжнародних спонсорів Олімпіади на ставлення до сексуальних меншин у Росії. 

Політики, правозахисники, а також представники ЛГБТ-спільноти в Росії і за кордоном заявили про переслідування і утиск прав геїв у Росії. Очікується, що протести пройдуть в 19 містах по всьому світу, в тому числі в Лондоні, Нью -Йорку, Парижі та Санкт-Петербурзі.

Борці за права сексменшин сподіваються, що спонсори Олімпіади, такі як McDonald's, Coca-Cola, Samsung і Visa, виступлять проти суперечливих законів.

За словами Марі Кемпбелл, очільниці руху All Out, який є натхненником акції, закон про заборону "гей-пропаганди" суперечить духу Олімпіади.

Російська влада відкидає критику і заявляє, що на права російської ЛБГТ-спільноти ніхто не зазіхає.

Президент країни Володимир Путін у недавньому інтерв'ю ВВС заявив, що у нього "з геями товариські відносини". За його словами, в Росії не переслідують гомосексуальність, а лише вимагають "залишити в спокої дітей".

Наприкінці січня стало відомо, що уряд Великобританії збільшить фінансування організацій, які відстоюють права геїв у Росії.

Як повідомила ВВС міністр культури та спорту Сполученого Королівства Марія Міллер, британська влада, зокрема, надає підтримку правозахисної організації Stonewall, яка допомагає ЛГБТ-спільноті по всьому світу.

Джерело: www.bbc.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти