176

Парламент ЄС ухвалив резолюцію "Про боротьбу з гомофобією"


Поки в Росії повним ходом йде боротьба з гомопропагандою, в Європі продовжують цілеспрямовано застосовувати сили проти тих, хто утискає права ЛГБТ.

Парламент ЄС ухвалив резолюцію "Про боротьбу з гомофобією"

За ухвалення резолюції проголосували 394 депутати. Проти - 196. Документ, який не має юридичної сили, закликає розробити дорожню карту або стратегію боротьби з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації, повідомляє euronews.

Ульріке Лунасек, парламентарій з Австрії, рух "зелених": 

"Дві третини лесбіянок і геїв по всій Європі і сьогодні часто бояться гуляти, тримаючись за руку з коханою людиною. Такого не має бути в Європі, яка вважається зоною свободи, безпеки і дотримання прав людини ".

Французькі політики консервативного штибу голосували проти цього документу, втім нікого цим не здивувавши. Париж як і раніше здригається від дебатів на тему визнаних законними одностатевих шлюбів. Один з аргументів тих, хто із ними бореться - цінности.

Франсуаз Гросстет , парламентарій право - центрист з Франції :

"Я думаю, що є цінності, які ми повинні беззастережно захищати. Сім'я, освіта, це і християнські цінності, зрештою. Все інше - ідеологічна суєта в переддень європейських виборів, і на мій погляд - це дуже серйозно. "

На хід голосування, як виявилося, намагалися вплинути і ззовні. Не можна забувати про роль католицької церкви. Італійський парламентарій-ліберал Соня Альфано скаржилася на тиск з боку єпископа Кремони. Він просив голосувати проти резолюції, яку назвав неоднозначною.

Джерело: ru.euronews.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти