314

Філіп Сеймур Хоффман "бажав героїну і гей-життя"?


Американське жовте видання National Enquirer стверджує, що між нещодавно померлим актором Філіпом Сеймуром Хоффманом і його сценаристом і драматургом Девідом Катцом були гомосексуальні стосунки.

Філіп Сеймур Хоффман "бажав героїну і гей-життя"?

В інтерв'ю, опублікованому вчора, Катц стверджує, що "ми були гомосексуальними коханцями, у нас були стосунки", і що він став був того, як Хоффман приймав героїн. Таке зізнання він вчинив через три дні після того, як знайшов Хоффмана мертвим у його апартаментах, від передозування героїном.

"Це так страшно", - додає Катц, особливо через те, що вони мали плани відвідати фінальну гру Супер Боул на минулих вихідних. - "Я ніколи не думав, що його залежність матиме такі наслідки".

Enquirer також цитує джерело, яке вказує, що гей-роман з Катцем став причиною розриву 15-річних відносин Хоффмана з Мімі О'Доннелл, матір'ю його трьох дітей, що теж спричинило новий виток його наркоманії. Він нібито "заплутався в своїй сексуальності" і "бажав героїну і гей-життя."

Нагадаємо, що 2 лютого 46-річний володар "Оскара" був знайдений мертвим у своїй квартирі в Нью-Йорку. "Оскар" актор отримав за роль письменника-гея Трумена Капоте. За попередніми даними, причиною смерті стало передозування героїну.

Джерело: www.queerty.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти